• 12.90 €Savaime išsilyginanatis grindų mišinys SOPRO FLOOR 1-15mm 25 kg

  • Gamintojas: SOPRO
  • Prekės kodas: 6226
  • Prieinamumas: Sandėlyje

Savaime išsilyginanatis grindų mišinys SOPRO FLOOR 1-15mm 25 kg

Sopro FLOOR WS 1,15 FLOOR - Savaime išsilyginantis grindų mišinys 1-15 mm
Savaime išsilyginantis universalus grindų mišinys, skirtas glotniems, vienodiems paviršiams gaminti visų tipų grindų dangoms, tokioms kaip keramika, tekstilė, plastikas, taip pat natūralaus akmens ir parketo grindys. Ypač paruošiant pagrindą prieš klojant didelio formato keramines plyteles, LVT ir laminatą.
Mažas chromatų kiekis pagal Reglamento (EB) Nr.1907/2006 XVII priedą.

     Naudoti patalpose, ant grindų
     Sluoksniams, kurių storis 1-15 mm
     Savaime išsilyginantis
     Naudojimo laikas apie 30 - 40 minučių
     Labai geros darbinės savybės
     Galima vaikščioti po 2-3 valandų
     Taikymas rankomis ir siurbliu
     Labai mažas susitraukimas, nėra įtrūkimų
     Tobulai lygus paviršius tolesniam darbui
     Skirtas naudoti ant šildomų grindų
     Atitinka CT-C25-F5 reikalavimus pagal PN-EN 13813 standartą

Taikymas:
Savaime išsilyginantis universalus grindų mišinys, skirtas sukurti lygius, vienodus paviršius po visų tipų grindų dangomis, tokiomis kaip keramika, tekstilė, plastikas, taip pat natūralaus akmens ir parketo grindys. Ypač paruošiant pagrindą prieš klojant didelio formato keramines plyteles ir laminatą.

Galimybė atlikti dengimo darbus:
Maždaug po 12 valandų, kai sluoksnio storis 15 mm, galima kloti keramines plyteles; po 24 valandų natūralaus akmens plytelių.
Esant elastingoms ir tekstilinėms grindų dangoms, laminatui, parketui ir grindiniui iš medinių trinkelių, didžiausias leistinas grindų drėgnis ≤ 1,8 % turi būti patvirtintas CM matuokliu per visą grindų skerspjūvį. grindų mišinys prieš plytelių klojimo darbus.
Ankstesnė patirtis parodė, kad (dėl nurodyto glaisto sluoksnio, kai naudojamas ant sauso pagrindo), gaunama: -
     3-5 mm sluoksnio storis: maždaug po 1 paros
     5-10 mm sluoksnio storis: maždaug po 3 dienų
     10-15 mm sluoksnio storis: maždaug po 14 dienų

Naudojimas:
Apytiksliai 1,6 kg/m2 1 mm sluoksnio storiui

Pagrindo paruošimas:
Pagrindai turi būti sausi, tvirti, atsparūs deformacijoms, be įtrūkimų ir sukibimą mažinančių sluoksnių (pvz., dulkių, aliejaus, vaško, atpalaiduojančių medžiagų, žydėjimo, dažų ir lako likučių, grindų klijų likučių).
     Įtrūkimus išlyginame sandarinti (susiūti kabėmis) derva Sopro SH 649.
     Cementiniai lygintuvai turi būti pagardinti min. 28 dienas ir būti sausas, t. y. jų drėgnumas mažesnis nei 2 % masės.
     Išlyginamieji sluoksniai, pagaminti naudojant greitai stingstančius rišiklius, pvz., Sopro Rapidur® B5, yra paruošti plytelėms jau po 3 dienų.
     Šildomi cementiniai lygintuvai prieš klojant turi būti iš anksto pašildyti, o drėgmės kiekis turi būti ≤ 2,0 % masės.
     Išilgai sienų ir konstrukcinių elementų, einančių per grindis, perimetro įstatykite kraštų išsiplėtimo juostą, kad išvengtumėte įtempių. Kompensacinės siūlės juostą užklijuokite taip (kraštus suklijuokite), kad grindų mišinys nepatektų į sluoksnius po lygintuvu, pvz., ant izoliacijos sluoksnio.
Anhidrito lygintuvai turi būti nugruntuoti Sopro MGR 637 arba Sopro EPG 1522 ir pabarstyti Sopro QS 511 kvarciniu smėliu.
Prieš klojant, šildomi anhidrito lygintuvai turi būti kaitinami ir gauti drėgmės matavimo rezultatą ≤ 0,3 % masės. Vertinant pagrindą taikomos pramonės rekomendacijos ir atitinkami standartai.

Gruntavimas
Sopro HE 449: Po trumpo džiūvimo laiko, maždaug po 10-15 minučių (maks. 30 minučių), ant šviežio emulsijos sluoksnio užtepkite savaime išsilyginantį Sopro FLOOR WS 1.15 Flow lygintuvą, t.y. metodu „šlapias ant šlapio“ . Ant pagrindo užtepta priemonė Sopro HE 449 turi įsigerti ir nesudaryti tvenkinių (balų). Jei emulsinė danga išdžiūsta, prieš tęsdami darbą pašalinkite ją ir emulsuokite pagrindą iš naujo. Pagrindai: cementiniai išlyginamieji sluoksniai, betoniniai paviršiai (ne trumpiau kaip 3 mėn. dažyti), sena keramika, teraco, natūralus akmuo, betono plokštės ir lakai, kurie stipriai sukimba su betonu. Sopro GD 749: Visi mineraliniai, labai ar skirtingai sugeriantys pagrindai, tokie kaip cementiniai lygintuvai, betoniniai ir neapdoroti betoniniai paviršiai (sandarinti mažiausiai 3 mėnesius) ir sausi lygintuvai. Sugeriantiems pagrindams gruntą tepti neskiesti; Sopro HPS 673: visi lygūs, nesugeriantys pagrindai, tokie kaip esamos keraminės, teraco, natūralaus akmens ir betono dangos arba gerai prilimpantys PVC klijų likučiai. Sopro MGR 637/Sopro EPG 1522 su Sopro QS 511 kvarcinio smėlio sklaida: anhidrito lygintuvai.

Naudojimas
Į švarų indą supilkite 5,5–6,0 l vandens, įpilkite 25 kg (vieną maišelį) „Sopro FLOOR WS 1,15 Flow“ savaime išsilyginančio išlyginimo ir maišykite mechaniškai, kol gausite vientisą, be gumulų masę. Paruoštą medžiagą išpilkite ant grindų ir tolygiai paskirstykite valytuvu arba mentele


Žymos: savaime, išsilyginanatis, grindų, mišinys, sopro, floor, 1-15mm, išsilyginantys, mišiniai