• 2.30€BE / Grindų paklotas-betonas 25kg.

  • Gamintojas: Sakret
  • Prekės kodas: 7471
  • Prieinamumas: Sandėlyje

BE / Grindų paklotas-betonas 25kg.

  • Grindų pakloto / betono įrengimui, betono ir gelžbetonio elementų gamybai ir remontui.
  • Vidaus ir išorės darbams.
  • Rankiniam ir mašininiam panaudojimui.
  • Tinka šildomoms grindims betonuoti.
  • Patogus naudoti esant mažoms darbų apimtims.
  • Stiprumo klasė C25 (EN 13813).
Grūdelių dydisMinimalus sluoksnio storisSkiedinio sunaudojimo trukmėGalima vaikščiotiGalutinis stipris po 28 parųSandėliavimo trukmė
iki 8 mm40 mm60 min.po 24 val.> 25 N/mm²12 mėn.
DETALĖS
Techninė informacija Išeiga: 12,5 l iš 25 kg sauso mišinio, ~ 20 l iš 40 kg sauso mišinio. Sąnaudos: ~ 80 kg/m2 esant 40 mm sluoksniui. Darbo ir pagrindo temperatūra: nuo +5°C iki +25°C.
Naudojimo paskirtis Visais atvejais pirmiausia reikia vadovautis informacija, pateikta ant medžiagos pakuotės arba ją lydinčiuose dokumentuose! Būtina laikytis visų saugaus transportavimo, sandėliavimo ir darbo taisyklių! Sausųjų mišinių sudėtyje yra cemento, su vandeniu vyksta šarminė reakcija. Būtina saugoti akis ir odą! Medžiagą sandėliuoti tik sandarioje originalioje pakuotėje, sausoje vietoje. Medžiagos nepilti į dirvožemį, vandens telkinius, kanalizaciją. Pradėjusio rištis skiedinio vandeniu nebeskiesti. Nesukietėjusį skiedinį saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, skersvėjo ir aukštos temperatūros (didesnės +25°C). Indus ir įrankius plauti iškart po darbo. Sukietėjęs skiedinys pašalinamas tik mechaniškai. Tuščias pakuotes utilizuoti pagal vietoje galiojančias atliekų tvarkymo taisykles. Techniniai duomenys, jei nenurodyta kitaip, nustatyti esant +23°C temperatūrai ir 50% santykiniam oro drėgnumui. Atsiradus neaiškumų kreiptis į pardavėją arba SAKRET specialistus.
Darbo eiga Pagrindas grindų paklotui / betonui turi būti tvirtas, stabilus, be trūkių. Netvirtos, atsilupančios paviršiaus dalys, taip pat dulkės, purvas, tepalo, senų dažų likučiai ir kiti, sukibimą su pagrindu mažinantys nešvarumai, turi būti pašalinti. Labai tankius ir lygius paviršius pašiurkštinti. Pagrindą gruntuoti santykiu 1:3 vandeniu skiestu SAKRET UG. Betonavimui naudoti formas iš neįgeriančių arba mažai įgeriančių medžiagų, jų sieneles padengti atskiriančiąja medžiaga. Rankiniam naudojimui sausąjį mišinį supilti į indą su švariu vėsiu vandeniu ir išmaišyti iki susidarys vienalytė, be sušokusių mišinio gabalėlių masė. Paruoštą skiedinį pakloti ant paruošto grindų paklotui pagrindo arba į betonavimo formas, sutankinti ir išlyginti.