• 4.50€CLP Plus / Cementinis kalkinis tinkas (mašininis tinkas) 40kg.

  • Gamintojas: Sakret
  • Prekės kodas: 4448
  • Prieinamumas: Sandėlyje

CLP Plus / Cementinis kalkinis tinkas (mašininis tinkas) 40kg.

  • Cementinis-kalkinis.
  • Vidaus ir išorės darbams.
  • Tinka drėgnoms patalpoms.
  • Mašininiam ir rankiniam naudojimui.
  • Baltos arba pilkos spalvos.
  • Stiprumo klasė CS II (EN 998-1).
Grūdelių dydisVieno sluoksnio storisSkiedinio sunaudojimo trukmėSandėliavimo trukmė
iki 1 mm7-25 mm180 min.12 mėn.
DETALĖS
Techninė informacija Išeiga: 18 l iš 25 kg sauso mišinio, 30 l iš 40 kg sauso mišinio. Sąnaudos: ~ 15 kg/m2 esant 10 mm sluoksniui. Džiūvimo laikas: ~ 1 mm / 1 para, galutinis po 14 parų. Darbo ir pagrindo temperatūra: nuo +5°C iki +25°C.
Naudojimo paskirtis Visais atvejais pirmiausia reikia vadovautis informacija, pateikta ant medžiagos pakuotės arba ją lydinčiuose dokumentuose! Būtina laikytis visų saugaus transportavimo, sandėliavimo ir darbo taisyklių! Sausųjų mišinių sudėtyje yra cemento, su vandeniu vyksta šarminė reakcija. Būtina saugoti akis ir odą! Medžiagą sandėliuoti tik sandarioje originalioje pakuotėje, sausoje vietoje. Medžiagos nepilti į dirvožemį, vandens telkinius, kanalizaciją. Pradėjusio rištis skiedinio vandeniu nebeskiesti. Nesukietėjusį skiedinį saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, skersvėjo ir aukštos temperatūros (didesnės +25°C). Indus ir įrankius plauti iškart po darbo. Sukietėjęs skiedinys pašalinamas tik mechaniškai. Tuščias pakuotes utilizuoti pagal vietoje galiojančias atliekų tvarkymo taisykles. Techniniai duomenys, jei nenurodyta kitaip, nustatyti esant +23°C temperatūrai ir 50% santykiniam oro drėgnumui. Atsiradus neaiškumo kreiptis į pardavėją arba SAKRET specialistus.
Darbo eiga Pagrindas turi būti tvirtas, stabilus, be trūkių. Netvirtos, atsilupančios paviršiaus dalys, taip pat dulkės, purvas, tepalo, senų dažų likučiai ir kiti, sukibimą su pagrindu mažinantys nešvarumai, turi būti pašalinti. Pagrindą gruntuoti vienu iš siūlomų SAKRET gruntų (pasirinkti pagal pagrindo savybes). Rekomenduojama iš pradžių suformuoti tinko sukibimo sluoksnį. Rankiniam naudojimui sausąjį mišinį supilti į indą su švariu vėsiu vandeniu ir išmaišyti iki susidarys vienalytė, be sušokusių mišinio gabalėlių masė. Paruoštą skiedinį užkrėsti ant paviršiaus, trintuve pašalinti perteklių. Pradėjusio rištis tinko paviršių galutinai išlyginti trintuve arba kempine. Tinkuojant dviem sluoksniais, pirmojo paviršių suraižyti. Norint dirbti tinkavimo mašinomis kreiptis į SAKRET specialistus.