Sheetrock universalus glaistas, 28kg.
  • 25.00 €Sheetrock universalus glaistas, 28kg.

  • Gamintojas: USA
  • Prekės kodas: 3899 (Kaina galioja tik perkant internetu)
  • Prieinamumas: Sandėlyje

Sheetrock universalus glaistas, 28kg.


SHEETROCK paruošto naudoti glaisto rišamoji medžiaga yra vinilas ir kiti priedai, kurie užtikrina geresnes negu miltelinių ir įprastinių sumaišytų produktų glaisto charakteristikas.
Kadangi USG gipso mišiniai vinilo ir polimero pagrindu yra sumaišyti iki homogeniškos kreminės konsistencijos, jie išsiskiria puikiu tepamumu ir jungiamosiomis savybėmis, su jais lengva dirbti. Šiuos glaistus galima naudoti tiesiai iš indo, juos reikia tik truputį pamaišyti, atskiesti ir dar kartą išmaišyti.
Paruošta siūlė suformuojama greitai ir lengvai. Ji yra vienalytė, todėl sumažėja darbo sąnaudos, užtikrinama gera išvaizda ir aukšta darbo kokybė.


Gaminio savybės

Prekės tipas:Glaistas
Prekės ženklas:Sheetrock
Kiekis pakuotėje, l:17
Kiekis pakuotėje, kg:28
Skirta apdailos darbams:Vidaus
Glaisto tipas:Paruoštas naudoti
Glaistomi paviršiai:Tinkas, betonas
Spalva:Balta
Skiediklis:Vanduo
Išeiga:Apie 0,375 kg/m² siūlei, apie 0,125 kg/m² paviršiui dengti (vienam sluoksniui)
Galima šlifuoti po:8 - 12 h
Galima dažyti po:8 - 12 h
Savybės:Gaminys skirtas tik vidaus darbams: gipskartoniui ir kitokiam sausam tinkui glaistyti, tinkas arba mūro plyšiai turi būti neveikiami drėgmės. Prieš glaistant kitą sluoksnį ankstesnis sluoksnis turi būti išdžiūvęs, o prieš pradedant tolesnę apdailą visas glaistas turi būti visiškai išdžiūvęs. Universalų glaistą reikia šlifuoti 120 numerio arba smulkesniu švitriniu popieriumi (200 numerio arba smulkesniu šlifavimo tinkleliu)
Laikyti temperatūroje:5 - 30 °C
Galiojimo laikotarpis:9 mėn
Papildoma informacija:Gipskartonio plokštės sumontuojamos laikantis nurodymų. Glaistant gipskartonio plokštes, patalpoje turi būti ne žemesnė nei 13oC temperatūra. Reikia užtikrinti ir pakankamą vėdinimą, kad galėtų išgaruoti drėgmė. Indo turinį reikia šiek tiek pamaišyti, vandens pilti nereikia. Glaistant tvirtinimo elementus ir kampų formavimo detales glaistą galima imti tiesiai iš indo. Jeigu glaistas naudojamas glaistyti visą paviršių (ypač dengiant mechaniniais įrankiais), jį galima atskiesti. Vandens reikia pilti po 250 ml, kad glaistas nepasidarytų per skystas. Tada glaistą reikia truputį pamaišyti ir po kiekvieno vandens įpylimo bandyti kaip jis tepasi.


Žymos: sheetrock, universalus, glaistas, , 28kg., vidaus, darbams akcijos