• 9.00 €Eurovent PUR

  • Gamintojas: EU
  • Prekės kodas: A3915
  • Prieinamumas: Sandėlyje

Eurovent PUR


PUR – tai vienpusė sandarinimo juosta skirta sandarinimo darbams statybose. Pagaminta iš polietileno putos, turinčios uždarų akučių, padengtų iš vienos pusės dispersiniais akrilo klijais, struktūrą.

Privalumai:
be skiediklių
nepralaidi vandeniui
atspari UV spindulių poveikiui

DETALĖS
Techninė informacija Medžiaga - polietilenino putos. Size - 40 mm x 25 mb. Stabilumas UV spinduliavimui - resistant. Klijavimo temperatūra - above 5°C. Rulono svoris apie 0,58 kg.
Naudojimo paskirtis Naudojama stogo ir statybinių konstrukcijų sandarinimui ir izoliacijai. Populiari naudojant stogo plėvelių ir plėvelių tvirtinimo prie stogo konstrukcijų vietų sandarinimui, klijuojama prie grėbėstų ir išlygina grėbėstų nelygumus. Tokio panaudojimo dėka, užsandarinami visi stogo plėvelės pradūrimai stogo segtukais ir vinimis ir dingsta vandens bei drėgmės patekimo ant gegnių ir termoizoliacijos, rizika. Būtina sekti, kad nuo klijuojamų paviršių būtų pašalinti riebalai, dulkės ir kiti nešvarumai. Iškilus abejonėms dėl pagrindo, prie kurio turi būti klijuojama, kokybės, reikia atlikti bandomąjį klijavimą. PUR juosta yra atspari susidėvėjimui, oro sąlygoms, temperatūros svyravimams ir yra stabili UV poveikiui.

Žymos: eurovent, pur, lipnios, sandarinimo, juostos