• 15.00 €Eurovent juosta difuzinei plėvelei "Topband"

  • Gamintojas: EU
  • Prekės kodas: A4138
  • Prieinamumas: Sandėlyje

Eurovent juosta difuzinei plėvelei "Topband"


TOPBAND – tai vienpusė juosta , naudojama stogo plėvelių, vėjo izoliacijos plėvelių, bei kitų statybinių medžiagų, pagamintų polipropileno pagrindu klijavimui bei taisymui. Pagaminta iš neaustinio polipropileno ir akrilo klijų. Įgalina “kvėpavimą” visame savo paviršiuje, užtikrinant garų pralaidumo funkciją, o taip pat ir apsaugą nuo išorės drėgmės ir vėjo. Pasižymi stipria suklijavimo jėga ir yra labia atspari plyšimui.

Privalumai:
pasižymi stipria suklijavimo jėga
dispersinė
atspari plyšimui


DETALĖS
Techninė informacija Medžiaga polimeras. Dydis 50 mm x 25 mb. Stabilumas UV spinduliavimui resistant. Klijavimo temperatūra above 5°C. Rulono svoris apie 0,5 kg.
Naudojimo paskirtis Puikiai taiso bet kokio tipo pažeidimus, tokius, kaip skylės, įpjovos bei montažiniai pažeidimai. Taip pat klijuoja tokius paviršius, kaip medis, plyta, ir lygus betonas, tačiau būtina sekti, kad nuo klijuojamų paviršių būtų pašalinti riebalai, dulkės ir kiti nešvarumai. Iškilus abejonėms dėl pagrindo, prie kurio turi būti klijuojama, kokybės, reikia atlikti bandomąjį klijavimą. TOPBAND juosta yra atspari UV poveikiui, todėl ji suteikia papildomo laiko stogo dengimo darbų atlikimui. Aukša TOPBAND gaminio kokybė garantuoja naudotojams ramybę, patikimumą, ilgaamžiškumą bei sveiką klimatą jų namuose.

Žymos: eurovent, juosta, difuzinei, plėvelei, "topband", lipnios, sandarinimo, juostos